Lofoten-derby i første kvalikrunde til NM

LFK-trener Robin Hansen.

LFK-trener Robin Hansen. Foto:

Norges Fotballforbund har satt opp første kvalifiseringsrunde til norgesmesterskapet.

DEL

Leknes møter Røst på hjemmebane.

Kampen må spilles innen 21. mars.

Her er hele oppsettet for den første kvalikrunden:

Rakkestad – Grei
Selbak – Idd
Kråkerøy – Kolbotn
Sarpsborg FK – Drøbak/Frogn
Sprint Jeløy – Nesodden
Ås – Lyn
Årvoll – Råde
Rommen – Rilindja
Frigg – Østsiden
Sagene – Borgen
Lokomotiv Oslo – Manglerud Star
Majorstuen – Christiania BK
Heming – Oslojuvelene
Ready – GUI
Blaker – Skedsmo
Aurskog/Høland – Skjetten
Eidsvold IF – Fu/Vo
Sander – Kløfta
Brumunddal - Furnes
Gran – Faaberg
Lillehammer – Ottestad
Valdres – Reinsvoll
Tynset – Engerdal
Løten - Trysil
Kolbu/KK – Toten
Modum – Åssiden
Drammens BK – Vestfossen
Jevnaker – Solberg
Svelvik – Konnerud
Teie – Larvik Turn
Sandefjord BK – Runar
Hei – Urædd
Skarphedin - Storm
Nome – Pors
Express - Halsen
Donn – Lyngdal
Våg – Søgne
Varhaug – Eiger
Brodd – Hana
Vardeneset – Madla
Hinna – Staal Jørpeland
Vaulen – Ålgård
Austrått – Frøyland
Randaberg – Riska
Kopervik – Åkra
Bremnes – Stord
NHH – Trott
Smørås – Sund
Djerv – Varegg
Tertnes – Os
Sandviken – Lyngbø
Gneist – Frøya
Arna-Bjørnar – Bjarg
Osterøy – Loddefjord
Bergen Nord – Studentspretten
Førde – Eid
Årdal - Fjøra
Volda – Stryn
Herd – SIF/Hessa
Bergsøy – Valder
Larsnes/Gursken – Rollon
Eide/Omegn – Surnadal
Malmefjorden – Træff
Dahle – Sunndal
Kristiansund FK – Tomrefjord
Charlottenlund – Heimdal
Vanvik – Steinkjer
Kvik – Orkla
Sverresborg – Vuku
Tiller – Rennebu
Melhus – Trygg/Lade
NTNUI – KIL/Hemne
Verdal – Fram
Rørvik – Namsos
Mosjøen – Sandnessjøen
Ågå – Rana FK
Grand Bodø – Fauske/Sprint
Innstranda - Junkeren
Grovfjord – Harstad
Morild – Lofoten
Melbo – Skånland
Salangen – Bardufoss
Stakkevollan – Skarp
Skjervøy – Krokelvdalen
HIF/Stein – Porsanger
Kirkenes – Norild
Tverrelvdalen – Bjørnevatn
Leknes – Røst

Oppsettet for 2. kvalifiseringsrunde kommer 23. mars.

Artikkeltags